Chytrý Honza je partnerem VŠPP a podporuje vzdělání u svých zaměstnanců i klientů.

Vysoká škola podnikání a práva začala spolupracovat se společností Chytryhonza.cz, která nabízí finanční produkty bank a pojišťoven. Jako náš partner se rozhodl podpořit vzdělávání a svým klientům nabízí slevu 4 000 korun na školném jakékoliv vysoké školy v rámci Akademického holdingu.

Společnost Chytrý Honza.as se stala před více než rokem partnerem VŠPP a svým klientům otevírá dveře ke studiu. V případě, že si jeho klienti vyplní náš diagnostický test, získají slevu v podobě 4 000 korun, kterou mohou uplatnit na školném na všech vysokých školách Akademického holdingu. Zájemci se navíc po zodpovězení otázek zaměřených na silné a slabé stránky během okamžiku dozví, pro jaký obor se nejvíce hodí na základě svých studijních a profesních předpokladů.

Chytrý Honza patří do investiční skupiny Rockaway a působí na českém trhu již sedm let. Jedná se o první český finanční e-shop, který nabízí drtivou většinu produktů nejvýznamnějších bank a pojišťoven.  Poskytuje také online srovnávač, který porovnává více než 2 000 nabídek téměř dvou stovek poskytovatelů.

www.chytryhonza.cz