Podporujeme vzdělání tam, kde je to potřeba.

Vysoká škola podnikání a práva v rámci společenské odpovědnosti připravila pro své studenty možnost zapojení se do dobrovolnického programu podporujícího vzdělání prostřednictvím nadace CHANGE TOMORROW: https://www.changetomorrow.co.uk/

Příběh vzniku nadace je příběhem dvou lidí – Dany Matějů z České republiky a Johnyho Airda ze Skotska, kteří se rozhodli uskutečnit svou vizi, svůj sen a pomáhat v místě, kde je to zapotřebí – v Ugandě. Dávají dětem příležitost ke vzdělání tam, kde to není standardem.

Více informací o možnostech dobrovolnictví se můžete dozvědět ve čtvrtek 24.10.2019 od 9:45 na Spálené ulici v aule S1, kde vystoupí Danka a Johny a seznámí vás s možnostmi zapojení se do projektu.

Pro ty, kteří nemají příležitost se zúčastnit, připravíme souhrn základních informací z vystoupení a informace vložíme na facebook školy. Zároveň informace rozešleme mailem na všechny studenty. VŠPP se bude podílet na nákladech zájemcům o účast v tomto projektu. Více informací již koncem příštího týdne.