Erasmus+ na VŠPP

Vážení a milí studenti Vysoké školy podnikání a práva,

máte poslední možnost přihlásit se o grant pro zahraniční výjezd na stáž (brigádu) v akademickém roce 2017/2018 a studijní pobyt pro zimní semestr 2018/2019.

Pro praktickou stáž: VŠPP vás z prostředků programu Erasmus+ finančně podpoří. Výše podpory se pohybuje od 400 do 600 Euro za měsíc. Výběr země, stejně jako výběr podniku, kde budete pracovat (realizovat praxi) je zcela na vás.  Nenechte si ujít příležitost získat praxi, cenné zkušenosti, nové kontakty a také příležitost rozvíjet své jazykové schopnosti v zahraničí.

Pro více informací kontaktujte dr. Wozniakovou: zuzana.wozniakova@vspp.cz

Pro studium v zahraničí: VŠPP vás z prostředků programu Erasmus+ finančně podpoří. Výše podpory se pohybuje od 400 do 600 Euro za měsíc. Pro studium v zimním semestru 2018/2019 – se hlaste nyní, termíny pro nominace studentů na zahraniční univerzity jsou právě teď. Vysokou školu vybírejte ze seznamu našich partnerů. Nabídka je široká, věřím, že si každý student vybere. Seznam partnerských škol je pod následujícím linkem:  https://www.vspp.cz/zahranicni-vztahy/partneri/  a ve dvou ppt dokumentech.

Pro více informací kontaktujte dr. Wozniakovou: zuzana.wozniakova@vspp.cz