Vlastní myšlenkou.
Vlastní cestou.
Linka pro uchazeče
800 555 808
Vysoká škola podnikání a práva
English
Přesunout

Studenti VŠPP slaví úspěch v soutěži v rámci výukového programu StudentBroker

Dne 13.1 2017 skončilo na Vysoké škole podnikání a práva první kolo studentské soutěže v rámci výukového programu StudentBroker (http://www.studentbroker.cz/). Tento projekt naše škola realizuje ve spolupráci s RM-systémem, českou burzou a Fio bankou, a pro studenty volitelných předmětů zaměřených na finance (ale je možno i ostatních) ho organizuje Ing. Andrea Kolková, Ph.D.. 

Prvního kola se zůčastnili studenti studijních skupin N2A a N2KTA v rámci volitelného předmětu "Pokročilá finanční teorie a praxe" (nyní Podnikání na finančních trzích). Z těchto skupin byli v části obchodování s akciemi nejúspěšnější studenti ze skupiny N2A:

1. místo: Jan Šulík, 2. místo: Michal Srovnal, 3. místo: Andy Vopalecký

Skupina N2KTA:

1. místo: Miroslav Šimko, 2. místo: Jan Hanáček, 3. místo: Daniel Zatloukal

Z části obchodování s finančními deriváty byli nejúspěšnější ze skupiny N2A:

1. místo: Michaela Nagyová, 2. místo: Veronika Šindlerová, 3. místo: Tereza Baloušková

Skupiny N2KTA:

1. místo: Jan Bracháček, 2. místo: Josef Kamrád, 3. místo: Anna Šimková

Nejúspěšnějším studentem Vysoké školy podnikání a práva, a.s. se ze všech studentů stal Jan Bracháček ze skupiny N2KTA, který se umístil v obchodování s deriváty na 8. místě z celkového počtu 540 studentů z celkem19ti vysokých škol. Student si toto místo obhájil s úctyhodným ziskem 77,3% (za 1 semestr obchodování), gratulujeme. Skupina N2KTA společně také získala 5. místo v obchodování s deriváty z 20 nejaktivnějších studijních skupin všech vysokých škol v tomto semestru.