Co je MBA?

MBA je vysokoškolský studijní program určený k získání manažerských dovedností a titulu MBA (zkratka slov Master of Business Andministration). 

MBA je rozšířením a doplněním pro podnikatele, manažery a pracovníky státní správy, kteří potřebují pro řízení firmy a kariérní postup specifické vzdělání. Titul MBA je v České republice udělován jako neakademický profesní titul, psaný za jménem.

Nejedná se tudíž o náhradu vysokoškolského vzdělání (ať již bakalářského, magisterského či doktorského stupně), ale o celoživotní kariérní vzdělávání, které toto vysokoškolské studium vhodně doplňuje a dále rozšiřuje.

Jedná se o ideální profesní vzdělávání všech řídících pracovníků, ať již aspirantů na manažerské pozice nebo lidí, kteří již jako manažeři působí. Toto vzdělání jistě ocení také samostatní podnikatelé či pracovníci ve státní správě.

 

Profesionální MBA pro manažery a podnikatele     

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál?

Chcete znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu, firemního a projektového řízení?

Chcete získat vzdělání, kterému v zahraničí rozumí?

 

 

Sledujeme aktuální proměny v oblasti moderního managementu, na které okamžitě reagujeme. I ty nejnovější postupy se tak stávají součástí naší vysokoškolské výuky. Naši studenti mají vždy náskok před ostatními.

Našim primárním cílem je poskytnout současným i budoucím manažerům a podnikatelům vzdělání, které předurčí jejich inovativní a progresivní přístup k podnikatelské činnosti.

Rozvíjejte své schopnosti. Nerezignujte na možnost Vašeho dalšího vzdělávání, absolvujte jedinečný roční MBA program pro manažery a podnikatele, který:

  • je garantován VŠPP, oceníte kvalitu a úroveň studia
  • respektuje vysoké pracovní nasazení i osobní závazky, vystudujete do 1 roku
  • respektuje specifické potřeby vzdělávání, zvolíte si vlastní volitelné moduly
  • respektuje vaše individuální potřeby

MÍSTA STUDIA

  • Ostrava – Michálkovická 1810/181, 710 00 Slezská Ostrava
  • Praha – Spálená 76/14, 110 00 Praha 1

 

PODMÍNKY PŘIJETÍ MBA

PŘIHLÁŠKA KE STUDIU MBA

ČASOVÝ HARMONOGRAM STUDIA – (studijní běh říjen 2020 -září 2021)

STUDIJNÍ MODULY A WORKSHOPY

LEKTOŘI MBA

 

KONTAKTY

další členové skupiny