O nás

O VYSOKÉ ŠKOLE

Vysoká škola podnikání a práva (VŠPP) je etablovanou a kvalitní vysokou školou s jednadvacetiletou historií a tradicí výchovy a vzdělávání budoucích podnikatelů, manažerů, podnikových právníků, finančních specialistů, mediálních a marketingových expertů, bezpečnostních specialistů a dalších odborníků.

Nabízí bakalářské studium ve studijních programech Podnikání a management, Účetnictví-Daně-Controlling, Finanční řízení, Obchodní a marketingový management, Marketingové komunikace, Bezpečnostní studia, Právo v aplikační praxi se specializacemi Právo v podnikání a Právo ve veřejné správě.

Zároveň poskytujeme také navazující magisterské studium ve studijních programech Podnikání a management (titul Ing.), Marketingové komunikace (titul Mgr.), Obchodněprávní studia (titul Mgr.).

Všechny nabízené studijní programy jsou unikátním způsobem kombinovány pro aktuální potřeby současného konkurenčního trhu. Škola se zaměřuje na tzv. kompetenční vzdělávání, kdy cílem je praktická využitelnost získaných znalostí a dovedností, záměrem pak nulová nezaměstnanost absolventů.

Vysoká škola podnikání a práva nabízí rovněž vlastní profesně zaměřené studium MBA pro manažery a podnikatele.

Studovat je možné na výukových pracovištích v Praze, Ostravě a Brně.

JAK PŘEMÝŠLÍME

Vysoká škola podnikání a práva se sídlem v Praze na Vltavské ulici poskytuje vysokoškolské vzdělání, podnikatelské myšlení, teoretické znalosti i praktické dovednosti požadované praxí. Posláním školy je připravovat odborníky v oblasti Podnikání, Práva, Managementu, Marketingu, Financí, Marketingových komunikací i Bezpečnostni. Uplatnitelnost absolventů v praxi je pro nás zásadní. Studium je proto zaměřeno na praxi a požadavky zaměstnavatelů.

Vychováváme podnikatele, manažery a specialisty, kteří jsou úspěšní ve svých oborech. Vedení školy sleduje moderní trendy terciárního vzdělávání a rozvíjí je. V zájmu vytvoření co nejlepších časových i ekonomických podmínek pro studenty působíme ve třech největších městech české republiky – Praze, Ostravě a v Brně.

Vysoká škola podnikání a práva chce být jednou z nejlepších vzdělávací institucí na českém trhu. Jsme atraktivním partnerem pro studenty, pedagogy i zaměstnavatele.

STRATEGICKÉ HODNOTY

  • TRADICE – jsme tradiční škola s 20 letou historii. Jistota tradičního přístupu ke vzdělávání a výukovým metodám.
  • PROFESNÍ ORIENTACE – připravujeme profesionály v konkrétních oborech a pro konkrétní zaměstnání.
  • KOMPETENČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ  studium, které přináší kombinaci teoretických znalostí s velkým důrazem na praktické dovednosti.
  • UNIKÁTNÍ KOMBINACE  vyučujeme své studijní programy, předměty a témata v aktuálním právním rámci konkurenčního trhu ČR a EU pro co jejich nejefektivnější využití v podnikatelské či manažerské praxi.
  • PARTNERSTVÍ  máme zájem být dobrým partnerem pedagogům, studentům, absolventům i jiným školám a veřejným i komerčním subjektům.
  • ÚSPĚCH – věříme, že když jsme sami úspěšní, můžeme cestu za úspěchem ukázat našim současným i budoucím studentům
další členové skupiny