Jak přemýšlíme

Vysoká škola podnikání a práva se sídlem v Praze na Vltavské ulici poskytuje vysokoškolské vzdělání, podnikatelské myšlení, teoretické znalosti i praktické dovednosti požadované praxí. Posláním školy je připravovat odborníky v oblasti Podnikání, Práva a Marketingových komunikací. Uplatnitelnost absolventů v praxi je pro nás zásadní. Studium je proto zaměřeno na praxi a požadavky zaměstnavatelů.

Vychováváme podnikatele, manažery a specialisty, kteří jsou úspěšní ve svých oborech. Vedení školy sleduje moderní trendy terciárního vzdělávání a rozvíjí je. V zájmu vytvoření co nejlepších časových i ekonomických podmínek pro studenty působíme ve třech největších městech české republiky – Praze, Ostravě a v Brně.

Vysoká škola podnikání a práva chce být jednou z nejlepších vzdělávací institucí na českém trhu. Chceme být atraktivním partnerem pro studenty, pedagogy i zaměstnavatele.

STRATEGICKÉ HODNOTY

  • TRADICE – jsme tradiční škola s 20 letou historii. Jistota tradičního přístupu ke vzdělávání a výukovým metodám.
  • PROFESNÍ ORIENTACE – připravujeme profesionály v konkrétních oborech a pro konkrétní zaměstnání.
  • KOMPETENČNÍ VZDĚLÁVÁNÍ studium, které přináší kombinaci teoretických znalostí s velkým důrazem na praktické dovednosti.
  • UNIKÁTNÍ KOMBINACE vyučujeme své studijní programy, předměty a témata v aktuálním právním rámci konkurenčního trhu ČR a EU pro co jejich nejefektivnější využití v podnikatelské či manažerské praxi.
  • PARTNERSTVÍ máme zájem být dobrým partnerem pedagogům, studentům, absolventům i jiným školám a veřejným i komerčním subjektům.
  • ÚSPĚCH – věříme, že když jsme sami úspěšní, můžeme cestu za úspěchem ukázat našim současným i budoucím studentům