Pracovní nabídky pro studenty i absolventy

7.11.2019 Společnost RH Group hledá kandidáty či kandidátky na pozice administrativní podpory právního oddělení a podnikového právníka.

Kontakt: Kamila Vařečková – tel.: + 420 734 164 803, e-mail: k.vareckova@rhgroup.cz

Informace k náplni práce naleznete níže:

Administrativní podpora právního oddělení

Právník

14.10. Advokátní kancelář Mgr. Jan Vrtálek zaměřující se na obchodní a trestní právo hledá absolventku nebo absolventa v oboru právo.

Náplň práce:

Vedení kanceláře, zajištění provozního potřeb kanceláře, organizování časového rozvrhu advokátů, komunikace s klienty, vyřizování korespondence. Krom toho očekáváme, že bude mít kandidát chuť a zájem podílet se na přípravě jednoduchých úkonů k jednotlivým případům. Tudíž náplní práce nebude pouze zajištění chodu kanceláře, ale také možnost zapojit se odborné právní praxe. Jde o práci na plný úvazek.

Více informací ZDE

4.10. Pro začínající eshop (www.martezi.cz) hledáme nadšeného marketéra – externistu. Eshop se specializuje na diáře, zápisníky, psací potřeby a další doplňky pro manažery.

Žijete marketingem? Baví vás vymýšlet, jak věci posunout dál? Pak hledáme vás. Pozice není omezená počtem hodin nebo délkou úvazku, vše závisí jen na domluvě.

Co získáte?

 • Procentuální provizi z každé objednávky mimo affiliate program po předem dohodnuté období
 • Podílení se na tvorbě marketingu celého eshopu
 • Volná pracovní doba

Co očekáváme?

 • Nadšení pro marketing
 • Netřeba zvučných referencí, ale zkušenosti s používáním nástrojů pro online reklamu (např. FB manažer, Collabim apod.)
 • Schopnost pracovat samostatně
 • Na marketing se umět podívat nejen z pohledu plánu, ale také umět samotnou reklamu vytvořit
 • Reference v podobě vytvořených reklam – například ze školních prací nebo nějakých vlastních projektů, projektů pro přátele apod.

Máte-li zájem být tím, kdo bude spolutvořit marketing pro eshop od plánu až po jednotlivé kroky, zašlete prosím na jezova@martezi.cz svoje CV, průvodní dopis a reference.

24.9. Chcete se stát novinářem? Chcete už při studiu přičichnout k novinářské profesi?
Vyzkoušejte si on-line zpravodajství na vlastní kůži! iROZHLAS hledá začínající novináře

Co získáte?

 • stanete se členy týmu zpravodajského serveru Českého rozhlasu iROZHLAS.cz a budete se přímo podílet na jeho výrobě
 • naučíte se pracovat s fotografiemi, tiskovými agenturami i redakčním systémem iROZHLASu
 • vyzkoušíte si práci se sociálními sítěmi, budete pořizovat zpravodajské rozhovory, dozvíte se, jak pracují datoví novináři a seznámíte se i s rozhlasovou žurnalistikou

Více informací ZDE

2.9. PRÁVNÍ ASISTENT

Pražská advokátní kancelář – Kochman, advokátní kancelář s.r.o., poskytující komplexní právní služby české i zahraniční klientele přijme právního asistenta – asistentku s možností odborného růstu, příležitost získání praxe ve všech oblastech práva, spolupráce v přátelském kolektivu, dobré pracovní zázemí a perspektivu dlouhodobého uplatnění. Nabídka je vhodná také pro studenty vyšších ročníků nebo absolventů soukromých vysokých škol s oborem právo. V případě zájmu zašlete Váš životopis na email: office@kochman.cz

Více informací ZDE