Pracovní nabídky pro studenty i absolventy

19.3. EF Insolvence v.o.s. – Praha

Insolvenční správce hledá do svého kolektivu kolegu/kolegyni ke správě insolvenčních případů. Nabízíme zajímavou práci s možnou časovou flexibilitou v atraktivním prostředí. Práce na plný nebo částečný úvazek. Požadujeme:

  • Samostatnost a pečlivost
  • Schopnost práce na PC (MS WORD, MS OUTLOOK)
  • Znalost práce v systému IR-IS výhodou

Kontakt: Mgr. Emil Fischer, MBA, advokát: fischer@ak-fischer.cz, +420 222 362 822

11.3. Referent/ka na majetkoprávním odboru MěÚ Hustopeče

Vedoucí Městského úřadu Hustopeče vyhlašuje výběrové řízení na pracovní místo na majetkoprávním odboru MěÚ Hustopeče. Pracovní místo zahrnuje především tyto činnosti: Výkon komplexních právních činností státní správy a samosprávy, např. zpracovávání návrhů smluv při nakládání s majetkem města, vypracovávání obecně závazných vyhlášek, nařízení města i interních předpisů, příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek, apod..

Více informací ZDE

4.3. FitBrokers, s.r.o. – Key account manager HPP, administrativní pracovník back-office

Společnost FitBrokers, s.r.o. je brokerpoolová společnost, tzn. servisní společnost pro jednotlivé finanční poradce ale celé finančně poradenské společnosti. Disponuje licencí od ČNB jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěru. Od roku 2006 se naplno věnuje zprostředkování hypoték a servisu pro hypoteční makléře. Podrobné informace o nabízených pozicích naleznete pod odkazem níže.

Více informací ZDE

4.2. koncipient/koncipientka

Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta/koncipientku. Naučíte se generální praxi, budete chodit k soudu, na výslechy, na jednání s klienty, ale také sepisovat podání a hledat řešení. Nabízíme časovou flexibilitu bez přesčasů. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s  klienty-cizinci.
Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz

29.12. IT SPECIALISTA

Společnost LUNARIA spol. s r.o. se sídlem v Brně, zabývající se analýzou léčiv ve farmacii, hledá nového kolegu do laboratoře na ulici Vídeňská na pozici IT Specialisty, který bude zodpovědný za správu a monitorování instalované techniky a informačních systémů, instalaci a konfiguraci serverových a klientských aplikací, podporu a řešení požadavků koncových uživatelů a administraci a zajištění provozu ICT zařízení a počítačové sítě.

Více informací ZDE