Pracovní nabídky pro studenty

29.6. 2017 Nabídka zaměstnání v oblasti práva

Obec Kamenice, IČ: 00240273 vyhlašuje prostřednictvím vedoucího úřadu výběrové řízení na obsazení pracovního místa úředníka. Název pracovního místa: Referent se specializací na právní agendy – Právník. Více informací ZDE.

7.6.2017 Odborný rada: právník Regionálního odboru (Ústí nad Labem)

V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici právníka dle zákona o státní službě v Ústí nad Labem s předpokládaným termínem nástupu 1. 8. 2017. Více informací ZDE.

16.5.2017 Referent státní správy a samosprávy Hustopeče – (agenda přestupků)

Vedoucí Městského úřadu Hustopeče vyhlašuje podle § 7 odst. 3 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění, výběrové řízení na pracovní místo na odboru dopravy MěÚ Hustopeče, s pracovním poměrem na dobu určitou – zástup za rodičovskou dovolenou. Více informací ZDE.

11.5.2017 Hledáme ekonoma – místo výkonu práce Frýdek – Místek

Pravidelné rozpočetnictví na několika úrovních (hlavní rozpočet, dílčí rozpočty dle nejrůznějších kritérií a středisek), a to včetně pravidelné aktualizace dle vývoje finanční situace organizace. Více informací ZDE.

9.5.2017 Staňte se součástí produkčního týmu

Hlavní náplní práce bude aktivní vyhledávání finančních zdrojů pro realizované projekty i samostatný chod organizace. Budete vyhledávat nové partnery i sponzory a udržovat s nimi stálou spolupráci. Více informací na webu: www.dvfilmstudio.cz