Pracovní nabídky pro studenty i absolventy

1.11. Asistentka/Asistent advokátní kanceláře

Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy poskytující právní poradenství v oblasti obchodního a občanského práva, a to v českém, slovenském, německém a anglickém jazyce, hledá vhodné kandidáty na pozici „Asistentka/Asistent advokátní kanceláře“. Nástup ihned.

Více informací ZDE

30.10. Specialista pro správu marketingových kampaní (pozice: Junior PPC specialista)

Práce vhodná pro absolventy. Práce v Google AdWords a Seznam Sklik, správa kampaní v těchto systémech. Optimalizace kampaní pro Heureku a Zboží.cz. Práce s daty a zpracovávání analýz.

Více informací ZDE

26.10. Právník – Věznice Stráž pod Ralskem

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu právnického zaměření a znalost právních předpisů nebo komunitárních předpisů ve specializovaných oborech.

Více informací ZDE

12.10. Junior účetní pro zpracování přijatých plateb s ruštinou – Ostrava

V centru sdílených služeb společnosti Siemens zajišťujeme účetní služby pro naši zahraniční pobočku v Rusku, se kterou jsme denně v kontaktu. Pracujeme s přijatými i vystavenými fakturami, spravujeme data dodavatelů a odběratelů, provádíme platební běhy, účtujeme bankovní výpisy, aktivujeme majetek a zpracováváme účetní závěrky v našich systémech. Chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti účetnictví a komunikujete rusky? Napište nám!

Více informací ZDE

25.9. Job offer: Telemarketing & Project Manager

Do našeho týmu hledáme kolegu/studenta na pozici Telemarketing & Project Manager. Vhodné pro studenty posledních ročníků VŠ technologického zaměření.

Více informací ZDE