Pracovní nabídky pro studenty i absolventy

29.9. 2017 PŘEPISOVATEL(KA) MLUVENÉ ŘEČI

Práce je vhodná pro ty, kteří mají dobrý sluch, umí rychle psát a jsou pečliví. Vhodné pro studenty, absolventy obchodních akademií, ekonomických škol nebo matky na rodičovské dovolené.

Více informací ZDE.

24.9. 2017 ASISTENT SOUDCE – zaměstnání na plný pracovní úvazek

KRAJSKÝ SOUD v Ústí nad Labem přijme zaměstnance na plný pracovní úvazek na pozici – ASISTENT SOUDCE

Více informací ZDE.

11.9. 2017 TRAINEE PROGRAM VZP ČR – určeno pro studenty a čerstvé absolventy

Hledáme mladé dynamické kolegy, kteří chtějí přenést své znalosti získané studiem do praxe ve Všeobecné zdravotní pojišťovně.

Více informací ZDE.

Příležitost nabízíme i osobám se zdravotním postižením. Více informací ZDE.

11.9. 2017 právník Regionálního odboru, odborný rada (Ústí nad Labem)

V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici právníka dle zákona o státní službě v Ústí nad Labem s předpokládaným termínem nástupu 1. 11. 2017.

Více informací ZDE.

2.8. 2017 Pracovní nabídka společnosti ADIENT vhodná pro absolventy Aplikované informatiky na pozici Junior Windows Administrátora v Praze.

Více informací ZDE.

20.7. 2017 Pracovní nabídka vhodná pro studenty Aplikované informatiky. Ministerstvo zahraničních věcí hledá uchazeče na volné pozice:

Bezpečnostní analytik – netflow monitoring, Bezpečnostní analytik – log management, Projektový manažer – kybernetická bezpečnost.

Více informací ZDE.

12.7. 2017 LB LEGAL s.r.o. advokátní kancelář, renomovaná pražská advokátní kancelář hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:

ASISTENTKA/ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Více informací ZDE.

29.6. 2017 Nabídka zaměstnání v oblasti práva

Obec Kamenice, IČ: 00240273 vyhlašuje prostřednictvím vedoucího úřadu výběrové řízení na obsazení pracovního místa úředníka. Název pracovního místa: Referent se specializací na právní agendy – Právník. Více informací ZDE.