Pracovní nabídky pro studenty i absolventy

4.12. koncipient/koncipientka

Advokátní kancelář Praha 2 hledá koncipienta/koncipientku. Naučíte se generální praxi, budete chodit k soudu, na výslechy, na jednání s klienty, ale také sepisovat podání a hledat řešení. Nabízíme časovou flexibilitu bez přesčasů. Hledáme pohodového kolegu nebo kolegyni s chutí přemýšlet, učit se a dlouhodobě spolupracovat. Nutná ochota pracovat s  klienty-cizinci.
Životopisy zasílejte k rukám JUDr. Pavlíny Vanické na vanicka@va-legal.cz

26.11. IT SPECIALISTA

Společnost LUNARIA spol. s r.o. se sídlem v Brně, zabývající se analýzou léčiv ve farmacii, hledá nového kolegu do laboratoře na ulici Vídeňská na pozici IT Specialisty, který bude zodpovědný za správu a monitorování instalované techniky a informačních systémů, instalaci a konfiguraci serverových a klientských aplikací, podporu a řešení požadavků koncových uživatelů a administraci a zajištění provozu ICT zařízení a počítačové sítě.

Více informací ZDE

1.11. Asistentka/Asistent advokátní kanceláře

Renomovaná advokátní kancelář se sídlem v centru Prahy poskytující právní poradenství v oblasti obchodního a občanského práva, a to v českém, slovenském, německém a anglickém jazyce, hledá vhodné kandidáty na pozici „Asistentka/Asistent advokátní kanceláře“. Nástup ihned.

Více informací ZDE

30.10. Specialista pro správu marketingových kampaní (pozice: Junior PPC specialista)

Práce vhodná pro absolventy. Práce v Google AdWords a Seznam Sklik, správa kampaní v těchto systémech. Optimalizace kampaní pro Heureku a Zboží.cz. Práce s daty a zpracovávání analýz.

Více informací ZDE

26.10. Právník – Věznice Stráž pod Ralskem

Požadujeme vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu právnického zaměření a znalost právních předpisů nebo komunitárních předpisů ve specializovaných oborech.

Více informací ZDE

12.10. Junior účetní pro zpracování přijatých plateb s ruštinou – Ostrava

V centru sdílených služeb společnosti Siemens zajišťujeme účetní služby pro naši zahraniční pobočku v Rusku, se kterou jsme denně v kontaktu. Pracujeme s přijatými i vystavenými fakturami, spravujeme data dodavatelů a odběratelů, provádíme platební běhy, účtujeme bankovní výpisy, aktivujeme majetek a zpracováváme účetní závěrky v našich systémech. Chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti účetnictví a komunikujete rusky? Napište nám!

Více informací ZDE