Pracovní nabídky pro studenty i absolventy

20.7. 2017 Pracovní nabídka společnosti ADIENT vhodná pro absolventy Aplikované informatiky na pozici Junior Windows Administrátora v Praze.

Více informací ZDE.

20.7. 2017 Pracovní nabídka vhodná pro studenty Aplikované informatiky. Ministerstvo zahraničních věcí hledá uchazeče na volné pozice:

Bezpečnostní analytik – netflow monitoring, Bezpečnostní analytik – log management, Projektový manažer – kybernetická bezpečnost.

Více informací ZDE.

12.7. 2017 LB LEGAL s.r.o. advokátní kancelář, renomovaná pražská advokátní kancelář hledá do svého týmu vhodného kandidáta na pozici:

ASISTENTKA/ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Více informací ZDE.

29.6. 2017 Nabídka zaměstnání v oblasti práva

Obec Kamenice, IČ: 00240273 vyhlašuje prostřednictvím vedoucího úřadu výběrové řízení na obsazení pracovního místa úředníka. Název pracovního místa: Referent se specializací na právní agendy – Právník. Více informací ZDE.

7.6.2017 Odborný rada: právník Regionálního odboru (Ústí nad Labem)

V současné době hledáme vhodného kandidáta na pozici právníka dle zákona o státní službě v Ústí nad Labem s předpokládaným termínem nástupu 1. 8. 2017. Více informací ZDE.

16.5.2017 Referent státní správy a samosprávy Hustopeče – (agenda přestupků)

Vedoucí Městského úřadu Hustopeče vyhlašuje podle § 7 odst. 3 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění, výběrové řízení na pracovní místo na odboru dopravy MěÚ Hustopeče, s pracovním poměrem na dobu určitou – zástup za rodičovskou dovolenou. Více informací ZDE.

11.5.2017 Hledáme ekonoma – místo výkonu práce Frýdek – Místek

Pravidelné rozpočetnictví na několika úrovních (hlavní rozpočet, dílčí rozpočty dle nejrůznějších kritérií a středisek), a to včetně pravidelné aktualizace dle vývoje finanční situace organizace. Více informací ZDE.