Pracovní nabídky pro studenty i absolventy

7.9. iROZHLAS hledá začínající novináře

Chcete se stát novinářem? Chcete už při studiu přičichnout k novinářské profesi? Vyzkoušejte si on-line zpravodajství na vlastní kůži!

Více informací ZDE

13.8. The Diakonia … has an opening for the position of Data Engineer/ Software Engineer

Nabídka práce od partnera z LWF z Ženevy (pracovní místo je v Praze)  – vhodné pro studenty posledního ročníku Informatiky magisterského studia či absolventa.

Více informací ZDE

24.6. Obvodní soud pro Prahu 5 přijme do pracovního poměru asistenta/asistentku soudce

V rámci náplně práce budete zpracovávat odborné práce, rozhodování a procesní úkony v rozsahu stanoveném zvláštním zákonem nebo z pověření soudce, vypracování konceptů rozhodnutí a jejich odůvodnění, zpracovávání odborných stanovisek a rešerší.

Více informací ZDE

18.6. Fio banka, a.s. – Junior/Senior interní auditor/ka – centrála Praha

Baví vás pomáhat zlepšovat nastavené procesy? Baví vás práce s bankovními systémy a aplikacemi? Chcete se podílet na vylepšování té naší české Fio banky?

Tak pojďte k nám.

Junior interní auditor/ka

Senior interní auditor/ka

17.6. Mall Group, a.s. – Sales specialist

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu. Staňte se součástí našeho příběhu a podílejte se na velkých věcech.

Chcete být součástí obchodního týmu, který určuje trendy v internetovém nakupování? Víte jak získat ty nejlepší podmínky a vyjednávání máte v krvi? Hledáte nové výzvy v hlavním městě České republiky? Pokud ANO, hledáme právě vás!

Více informací ZDE

12.5. Výběrové řízení  – Referent/ka zahraničního obchodu

WATTOS, s.r.o. je mladá česká exportní společnost zabývající se výrobou a obchodem s kovoobráběcími stroji se státy SNS a EU.

Náplň práce: Příprava nabídek a poptávek, konzultace technických řešení s dodavateli, realizace objednávek, evidence obchodních případů, prezentace nových produktů…

Více informací ZDE