Pracovní nabídky pro studenty i absolventy

24.5. Obvodní soud pro Prahu 5 přijme do pracovního poměru asistenta/asistentku soudce

V rámci náplně práce budete zpracovávat odborné práce, rozhodování a procesní úkony v rozsahu stanoveném zvláštním zákonem nebo z pověření soudce, vypracování konceptů rozhodnutí a jejich odůvodnění, zpracovávání odborných stanovisek a rešerší.

Více informací ZDE

18.5. Fio banka, a.s. – Junior/Senior interní auditor/ka – centrála Praha

Baví vás pomáhat zlepšovat nastavené procesy? Baví vás práce s bankovními systémy a aplikacemi? Chcete se podílet na vylepšování té naší české Fio banky?

Tak pojďte k nám.

Junior interní auditor/ka

Senior interní auditor/ka

17.5. Mall Group, a.s. – Sales specialist

Jsme skupina několika velkých e-shopů (MALL.cz, CZC.cz, Vivantis.cz…) a pod značkou Mall Group chceme dobýt Evropu. Staňte se součástí našeho příběhu a podílejte se na velkých věcech.

Chcete být součástí obchodního týmu, který určuje trendy v internetovém nakupování? Víte jak získat ty nejlepší podmínky a vyjednávání máte v krvi? Hledáte nové výzvy v hlavním městě České republiky? Pokud ANO, hledáme právě vás!

Více informací ZDE

12.5. Výběrové řízení  – Referent/ka zahraničního obchodu

WATTOS, s.r.o. je mladá česká exportní společnost zabývající se výrobou a obchodem s kovoobráběcími stroji se státy SNS a EU.

Náplň práce: Příprava nabídek a poptávek, konzultace technických řešení s dodavateli, realizace objednávek, evidence obchodních případů, prezentace nových produktů…

Více informací ZDE

29.3. Výběrové řízení na pozici Zástupce provozního hotelu

Náplň práce: Řízení běžného provozu hotelu, marketing a prezentace hotelu pro tuzemsko i zahraničí.

Více informací ZDE

16.2. MÉDEA GROUP největší mediální agentura hledá do svého týmu nové juniorní i seniorní kolegy na pozice:

Specialista IT – Uživatelská podpora a spolupráce s kolegy na správě síťové infrastruktury, serverů, datových úložišť, zálohování, AV ochraně, koncových stanic – po zapracování se budete věnovat té odborné oblasti, která Vám bude nejbližší.

Mediální plánovač – co práce obnáší: • Příprava mediálních plánů pro klienty pomocí plánovacích SW, jednání s dodavateli (hlavně s TV) • Nákup reklamního prostoru pro klienty – plánování, správa, vedení zakázek, práce s čísly.

Více informací ZDE