Pracovní nabídky pro studenty i absolventy

16.4. Kraj Vysočina hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici úředníka/úřednice právní agendy odboru dopravy a silničního hospodářství.

Kraj Vysočina hledá nového kolegu či kolegyni na pracovní pozici úředníka na úseku právní agendy odboru dopravy a silničního hospodářství. Vhodné pro studenty či absolventy studijního programu Právní specializace.

Více informací ZDE

8.4. Ministerský rada v Oddělení koordinace záležitostí EU v Odboru zahraničních vztahů a EU v Sekci vnějších vztahů Ministerstva dopravy

Hledáme kolegu/kolegyni do Oddělení koordinace záležitostí EU v Odboru zahraničních vztahů a EU v Sekci vnějších vztahů Ministerstva dopravy. Práce spočívá v koordinaci činností týkajících se dopravní problematiky, které jsou projednávány v rámci Evropské unie na různých úrovních a platformách; posuzování legislativních a nelegislativních aktů a předpisů předtím než jsou schváleny v Evropské unii s cílem zajistit, že jsou řádně analyzovány relevantními experty a právníky a konzultovány se všemi zainteresovanými subjekty, a jsou v souladu se zájmy České republiky.

Více informací ZDE

28.3. ASISTENT/KA DO MEZINÁRODNÍ ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní advokátní kancelář v centru Prahy, hledáme asistentku do týmu cca 5-ti právníků. Náplní práce bude běžná administrativní agenda – podpora týmu cca 5-ti právníků, úprava, kopírování, skenování právních dokumentů (smlouvy, memoranda, dopisy…), správa Outlook kalendáře přidělených právníků aj…

Požadujeme: absolvované SŠ/VŠ vzdělání
• znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni slovem i písmem
• výborná znalost práce na PC – Word (formátování, práce v revizích), Excel, PowerPoint
• dobré organizační schopnosti
• příjemné vystupování, komunikativnost
• pečlivost, spolehlivost, týmový duch

Více informací ZDE

27.3. Odborný asistent/ka právního oddělení

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní investiční společnost, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Odborný asistent/ka právního oddělení. Náplní práce bude podpora při přípravě smluv a jiných právních dokumentů, samostatná příprava jednodušších právních dokumentů, komunikace s českými úřady, pochůzky na soudy, zajištění ověřování listin, překladů aj.

Požadujeme: absolvované SŠ/VŠ vzdělání
• předchozí pracovní zkušenost v AK velkou výhodou
• znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího
• dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem, právní terminologie velkou výhodou
• výborné komunikační a prezentační schopnosti
• týmový duch, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem

Více informací ZDE