Pracovní nabídky pro studenty i absolventy

17.5. Samostatný referent účetnictví a rozpočtu

Tajemnice ÚMOb Nová Ves vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa v rámci Úřadu městského obvodu Nová Ves.

Charakteristika vykonávané práce: Zajišťování ucelené účetní agendy vč. DPH; rozpočet – návrh, sledování čerpání, rozpočtový výhled, rozpočtové provizorium, elektronické zpracování v systému GINIS; místní poplatky, finanční kontrola, inventarizace, vymáhání pohledávek, objednávky

Více informací ZDE

13.5. Správa železnic, státní organizace hledá zaměstnance na pracovní pozici: Specialista bezpečnosti – operátor dálkového dohledu

Chcete se podílet na zajištění bezpečnosti majetku Správy železnic, státní organizace, na nově budovaném pracovišti v centru Prahy? Pak je tato nabídka možná pro Vás ideální a přihlašte se – rádi se s Vámi potkáme a projednáme možnosti Vašeho pracovního uplatnění u nás.

Více informací ZDE

13.5. Správa železnic, státní organizace hledá zaměstnance na pracovní pozici: Pracovník bezpečnosti – strážný

Chcete se podílet na zajištění bezpečnosti majetku Správy železnic, státní organizace, v centru Prahy? Pak je tato nabídka možná pro Vás ideální a přihlašte se – rádi se s Vámi potkáme a projednáme možnosti Vašeho pracovního uplatnění u nás.

Více informací ZDE

29.3. Operátor/ka PCO

Chcete se stát součástí naší významné nadnárodní společnosti? Možná jste to Vy koho právě hledáme! Společnost G4S je součástí Allied Universal a je největší bezpečnostní firmou na světě. V současnosti hledáme vhodné uchazeče na pozici „OPERÁTOR/KA PCO“ do našich nových prostor v Praze.
Pracovní zkušenosti nejsou potřeba, rádi Vás zaučíme!!

Více informací ZDE

15.2. Právník/právnička

Městský úřad Hranice je významný zaměstnavatel v regionu, držitel řady celostátních ocenění v oblasti kvality veřejné správy, který nabízí profesní uplatnění v celé řadě oborů. Aktuálně obsazujeme ve výběrovém řízení pozici právníka.

Více informací ZDE

6.2. Ředitelství silnic a dálnic ČR – Právník, referent veřejné správy

Náplň práce: Smluvní agenda v oblasti stavebního práva se zaměřením na smluvní podmínky FIDIC. Příprava a revize dokumentů podle smluvních podmínek FIDIC…..

Více informací ZDE

4.2. Statutární město Ostrava – výkon kontrolní a auditní činnosti

Odbor interního auditu a kontroly

Více informací ZDE

 

další členové skupiny